-50%NEWЧоловічий рюкзак з натуральної шкіри 28х40х15, наплічник для ноутбука та документів Tid Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-81809
4 580 ₴
2 290 ₴
Чоловічий шкіряний рюкзак міський для ноутбука та документів чорний Tiding Bag 81809
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 28х40х15.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- (1) на лицьовій стороні кишеню на блискавці;
- (1) на тильній стороні кишенька на блискавці;
- (1) прихований всередині кишеню.
Опис:
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий. На лицьовій стороні розташований функціональний кишеню. Велике основне відділення. Якісна фурнітура. Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків.
Чоловічий рюкзак з натуральної шкіри 28х40х15, наплічник для ноутбука та документів Tiding Bag 81809 чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 290 ₴









