-50%NEWЧоловічий шкіряний рюкзак для поїздок та прогулянок 30х40х17, сумка на спину в офіс Tid Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-75362
4 780 ₴
2 390 ₴
Чоловічий шкіряний рюкзак для поїздок і прогулянок чорний Tiding Bag 75362
Характеристики
- Колір: чорний
- Розміри (см): 30 х 40 х 17
- Матеріал: натуральна шкіра
- Виробник: Туреччина;
Структура
- (1) одне основне відділення
- (1) одна кишеня з лицьового боку
- каркасна модель
Опис:
Чоловічий рюкзак від виробника Tiding Bag зроблений із натуральної шкіри чорного кольору. Ця модель вирізняється місткістю, стриманим дизайном і зручністю у використанні. Основне відділення закривається на блискавку з двома бігунками. У нього можна покласти папки з документами, ґаджет. З лицьового боку є велика кишеня на блискавці, де поміститься щоденник та інша канцелярія. Шлейки рюкзака зміцнені додатково текстильними вставками. Для комфорту під час носіння регулюються за довжиною.
Чоловічий шкіряний рюкзак для поїздок та прогулянок 30х40х17, сумка на спину в офіс Tiding Bag 75362 чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 390 ₴








