-30%NEWЧоловічий шкіряний ремінь із пряжкою автомат 8490 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-8490
950 ₴
665 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен наш товар створений, щоб робити ваше життя зручнішим, яскравішим і особливим.
Чоловічий шкіряний ремінь із пряжкою автомат 8490
Опис:
Чоловічий шкіряний ремінь. Якісні матеріали, стильна пряжка та акуратний зовнішній вигляд. Ремінь виконаний з натуральної шкіри та металевої фурнітури. Купуючи шкіряний ремінь, ви вже дуже заощаджуєте, адже він прослужить вам роки. За потреби ремінь можна вкоротити під свій розмір. Лицьова сторона ременя захищена від вологи, жиру та агресивних середовищ. Догляд – мінімальний (сухе чищення).
Характеристики:
-
Матеріал: натуральна шкіра
-
Колір чорний
- Розміри (Ш х В см): 125 х 3,5
Чоловічий шкіряний ремінь із пряжкою автомат 8490
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 125 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Унісекс |
| Розмір ременя | 121-130 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка автомат |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 665 ₴









