-50%NEWЧоловіча сумка з натуральної шкіри 18х31х7, бананка через плече Tiding Bag 34091 чорна Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-34091
2 980 ₴
1 490 ₴
Чоловіча сумка-слінг із натуральної шкіри, сумка через плече чорна, чоловіча сумка слінг Tiding Bag 34091
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 18х31х7.
- Виробник: Туреччина
Структура:
- (2) два основні відділення на блискавці;
- (1) одна кишеня відкритого типу на тильній стороні
- (1) всередині маленька кишеня на блискавці.
Описание:
Шкіряна сумка через плече для чоловіків має 2 місткі відділення на блискавці. Лицьову сторону прикрашає металева кнопка та кишеня на змійці, що має дуже стильний вигляд. Сумка-слінг сподобається тим, хто любить брати із собою документи, портмоне та інші речі. Для ключів можна використовувати додаткову кишеню, розташовану з тильного боку аксесуара. А міцний ремінець шкіряної сумки можна прикріпити до будь-якого з двох карабінів, розташованих біля стінки.
Чоловіча сумка з натуральної шкіри 18х31х7, бананка через плече Tiding Bag 34091 чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 490 ₴









