-50%NEWШкіряна чоловіча ділова сумка-портфель портфель для ноутбука 37х28.5х7, дипломат для оф Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-64028
4 780 ₴
2 390 ₴
Шкіряна чоловіча ділова сумка-портфель портфель для ноутбука чорний Tiding Bag 64028
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 37х28.5х7
Структура
- (2) два основні відділення;
- кілька внутрішніх кишень;
- (1) одна зовнішня кишеня закривається за допомогою блискавки;
- Регульований плечовий ремінь
Опис:
Чоловіча шкіряна сумка-нужний аксесуар для ділового чоловіка. Закривається на блискавку. Колір фурнітури — срібло. Фурнітура — метал. Підкладка - текстиль. Знімний плечовий ремінь регулюється за довжиною. Підходить під 15'. Стане незамінним помічником для Вас на кожен день як в офісі, так і в повсякденному житті.
Шкіряна чоловіча ділова сумка-портфель портфель для ноутбука 37х28.5х7, дипломат для офіса Tiding Bag 64028 чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 285 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 390 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Підкладка | Так |
| Продавець | Little Sam |
| Тип сумки | Ділова |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 2 390 ₴










