-50%NEW Шкіряна чоловіча ділова сумка для ноутбука 40x27x10, офісний портфель Tiding Bag 56901, Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-56901
5 580 ₴
2 790 ₴
Шкіряна чоловіча ділова сумка-портфель портфель для ноутбука чорний Tiding Bag 56901
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 40 x 27 x 10.
Структура
- (2) два основні відділення;
- кілька внутрішніх кишень;
- (2) дві зовнішні кишені закриваються за допомогою блискавки;
- Регульований плечовий ремінь
Опис:
Чоловіча шкіряна сумка-нужний аксесуар для ділового чоловіка. Закривається на блискавку. Колір фурнітури — срібло. Фурнітура — метал. Підкладка - текстиль. Знімний плечовий ремінь регулюється за довжиною. Підходить під 15.6'. Стане незамінним помічником для Вас на кожен день як в офісі, так і в повсякденному житті.
Шкіряна чоловіча ділова сумка для ноутбука 40x27x10, офісний портфель Tiding Bag 56901, чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 270 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Тип сумки | Ділова |
| Підкладка | Так |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Портфель |
| Глибина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 400 см |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 790 ₴








