-50%NEWРюкзак чоловічий з натуральної шкіри 30х41х12, міська сумка на спину для ноутбука Tidin Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-22727
4 780 ₴
2 390 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен наш товар створений, щоб робити ваше життя зручнішим, яскравішим і особливим.
Рюкзак чоловічий шкіряний. Чорний міський рюкзак для ноутбука та документів Tiding Bag 22727
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туречччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 30х41х12 см.
Структура
- (1) одне основне відділення;
- (1) на лицьовій стороні кишеню на блискавці;
- (2) два великих відділення на підкладці;
- (1) прихований всередині кишеню.
Опис:
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий. На лицьовій стороні розташований функціональний кишеню. Велике основне відділення. Якісна фурнітура. Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків.
Рюкзак чоловічий з натуральної шкіри 30х41х12, міська сумка на спину для ноутбука Tiding Bag чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 41 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 390 ₴










