-50%NEWШкіряна чоловіча сумка-месенджер 21х23х5.5, сумка планшет через плече Tiding Bag 48450 Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-48450
3 380 ₴
1 690 ₴
Шкіряна чоловіча сумка-месенджер через плече чорна Tiding Bag 48450
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 21 х 23 х 5.5.
Структура:
- (2) два місткі відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (2) дві внутрішні відкриті кишені;
- (1) одна зовнішня глибока відкрита кишеня під клапаном;
- (1) Одна зовнішня кишеня на блискавці.
Опис:
Чоловіча шкіряна сумка через плече (месенджер) є дуже потрібним і практичним аксесуаром для сучасного чоловіка. Ця сумка має стильний вигляд, якісно зроблена та гармонійно підійде до будь-якого стилю, а завдяки своїй формі зручна у використанні. Сумка закривається на перекидний клапан, під яким розміщено два основні відділення, що закриваються на змійці. Усередині сумки додатково є бічна кишеня на блискавці та дві відкриті кишені для дрібниць. Зовні під клапаном розміщена глибока відкрита кишеня, а з тильного боку — врізна кишеня на блискавці. Підкладка сумки — текстиль. Колір фурнітури — срібло. Має текстильний регульований ремінь.
Шкіряна чоловіча сумка-месенджер 21х23х5.5, сумка планшет через плече Tiding Bag 48450 чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 690 ₴










