-50%NEWМіський чоловічий рюкзак із натуральної шкіри 41х30х17, наплічна сумка для ноутбука та Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-TD-81074
5 180 ₴
2 590 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен наш товар створений, щоб робити ваше життя зручнішим, яскравішим і особливим. Стильний і практичний рюкзак для чоловіків!
Підійде як для офісного співробітника, так і для повсякденного використання, подорожей та відпочинку!
Особливості та переваги:
Підійде як для офісного співробітника, так і для повсякденного використання, подорожей та відпочинку!
Особливості та переваги:
- Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний та місткий.
- Якісна фурнітура.
- Модель ідеально підійде для стильних сучасних чоловіків.
- Підходить для ноутбука 15''.
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 41х30х17
- (1) одне основне відділення;
- (2) дві кишені на блискавці з лицьового боку;
- (2) дві внутрішні кишені.
- (2) дві кишені з боку
Міський чоловічий рюкзак із натуральної шкіри 41х30х17, наплічна сумка для ноутбука та документів, чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2000 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 17 см |
| Кишені | Верхній, Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 14 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 590 ₴










