-50%NEWОфісна чоловіча сумка через плече 39х29х10, шкіряний портфель-месенджер для бізнесу, чо Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-TD-86340
5 980 ₴
2 990 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен наш товар створений, щоб робити ваше життя зручнішим, яскравішим і особливим.
Чоловічий портфель для ноутбука та документів, поєднує діловий стиль та практичність для щоденного використання з натуральної шкіри.
Особливості та переваги:
- Натуральна шкіра преміум якості, міцна та довговічна.
- Класичний чорний дизайн зі сріблястою фурнітурою.
- Зручне відділення та кишені для організації речей.
- Надійна металева фурнітура та текстильна підкладка.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 39х29х10
Структура:
- (2) основних відділення на блискавці;
- кілька внутрішніх кишень;
- (3) зовнішні кишені закриваються за допомогою блискавки;
- Регульований плечовий ремінь та ручки
Офісна чоловіча сумка через плече 39х29х10, шкіряний портфель-месенджер для бізнесу, чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2000 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 990 ₴










