-50%NEWСтильний чоловічий шкіряний рюкзак 40х30х17, практичний аксесуар для ноутбука та докуме Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-TD-93898
5 180 ₴
2 590 ₴
+380 (63) 135-59-48
Viber, TelegramУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен наш товар створений, щоб робити ваше життя зручнішим, яскравішим і особливим.
Універсальний рюкзак для чоловіків – комфортний для офісу, повсякденного життя та подорожей.
Особливості та переваги:
- Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий.
- Якісна фурнітура.
- Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків.
- Підходить під 15' ноутбука та документи формату А4.
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ) 40х30х17
Структура
- (1) одне основне відділення;
- (1) 1 кишені на лицьовій стороні;
- (3) 3 кишені всередині.
- (2) бокових кармана
Стильний чоловічий шкіряний рюкзак 40х30х17, практичний аксесуар для ноутбука та документів, чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2000 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 17 см |
| Кишені | Верхній, Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 14 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 590 ₴










