-50%NEWУніверсальний чоловічий рюкзак із шкіри 41х31х16, зручний наплічник для ноутбука та док Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-TD-91829
5 180 ₴
2 590 ₴
Підбираєте зручний рюкзак на кожен день? Цей універсальний чоловічий рюкзак підійде для офісу, повсякденного використання та подорожей.
https://www.youtube.com/watch?v=ooUa755EgiE
Особливості та переваги:
- Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий.
- Якісна фурнітура.
- Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків.
- Підходить під 15' ноутбука та документи формату А4.
Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ) 41х31х16
Структура
- (1) одне основние відділення;
- (2) 2 кишені на лицьовій стороні;
- (3) 3 кишені всередині та 2 кишені з боку
Універсальний чоловічий рюкзак із шкіри 41х31х16, зручний наплічник для ноутбука та документів, чорний
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 2000 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Верхній, Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Об`єм | 14 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 41 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 2 590 ₴










