-50%NEWЧоловіча сумка-слінг через плече 13х20х5, бананка нагрудна з візерунком для телефону, ч Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-TD-67389
3 780 ₴
1 890 ₴
Молодіжна сумка-слінг через плече. Сумка виготовлена з натуральної шкіри. Завдяки цій моделі ви підвищите комфорт пересування містом.
https://www.youtube.com/watch?v=JGdyegkUkbI
Переваги:
- Натуральна шкіра – стиль та довговічність
- Зручне прилягання – щільно прилягає до тіла
- Компактна, але містка
- Можна носити на плечі або через плече
- Регульований ремінь
- Універсальний дизайн на кожен день
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 13х20х5.
Структура:
- 2 основні відділення на блискавці;
- 1 зовнішня задня кишеня на блискавці;
- 2 внутрішні кишені.
Чоловіча сумка-слінг через плече 13х20х5, бананка нагрудна з візерунком для телефону, чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 890 ₴










