-50%NEWДитячий стільчик ведмедик 26.5х26х25см, стілець для дітей, білий Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-2011
1 980 ₴
990 ₴
Практичний дерев’яний стільчик, створений спеціально для дітей. Виготовлений із натурального дерева та МДФ, безпечний, міцний і зручний у використанні. Підходить для щоденних занять, ігор та творчості.
Основні переваги:
- Цікавий дизайн
- Проста збірка
- Надійна та зручна в користуванні конструкція
- Підходить для навчання та ігор
Характеристики:
- Розмір (ВхДхШ): 26.5х26х25 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Фарба: Еко фарба. Не викликає алергії у діток
Комплектація товару:
- сидіння
- спинка
- 4 дерев’яні ніжки з білими наконечниками
Виготовлений відповідно до стандартів для дітей 1 групи росту (85-120 см).
Рекомендований вік: від 1,5 до 7 років.
Додатково!!!
Ви можете зібрати повноцінний комплект – столик зі стільчиком в єдиному стилі. Такий набір стане зручним і практичним рішенням для дитячої кімнати, забезпечуючи малюкові комфортне місце для занять та ігор.
Дитячий стільчик ведмедик 26.5х26х25см, стілець для дітей, білий
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Наявність спинки | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Висота сидіння стільчика | 260 мм |
| Висота стільчика з урахуванням спинки | 510 мм |
| Глибина стільця | 265 мм |
| Ширина стільчика | 265 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Сидіння | МДФ фарбований |
| Спинка | МДФ фарбований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 990 ₴










