-50%NEWДитячий прямокутний столик 46х60х45, стіл для дитячої кімнати, рожевий Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-1022
3 000 ₴
1 500 ₴
Практичний прямокутний столик із натурального дерева та МДФ, створений спеціально для дітей. Безпечний, зносостійкий та зручний у використанні.
Основні переваги:
- Стильний та сучасний дизайн
- Легка та швидка збірка
- Міцна й безпечна конструкція
- Ідеально підходить для навчання, творчості та ігор
Характеристики:
- Розмір (ВхДхШ): 46х60х45 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Фарба: Екофарба. Не викликає алергії в діток
Комплектація товару:
- Стільниця
- 4 дерев’яні ніжки з білими наконечниками
Виготовлений відповідно до стандартів для дітей 1 групи росту (85-120 см).
Рекомендований вік: від 1,5 до 7 років.
Додатково!!!
Ви можете зібрати повноцінний комплект – столик зі стільчиком в єдиному стилі. Такий набір стане зручним і практичним рішенням для дитячої кімнати, забезпечуючи малюкові комфортне місце для занять та ігор.
Дитячий прямокутний столик 46х60х45, стіл для дитячої кімнати, рожевий
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Колір | Рожевий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Рожевий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 460 мм |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Довжина стільниці | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | дерево |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 500 ₴










