-50%NEWДитячий столик хмаринка 46х70х40, стіл від 1 року для дитини, білий Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-1111
3 000 ₴
1 500 ₴
Практичний прямокутний столик із натурального дерева та МДФ, створений спеціально для дітей. Безпечний, зносостійкий та зручний у використанні.
Основні переваги:
- Стильний та сучасний дизайн
- Легка та швидка збірка
- Міцна й безпечна конструкція
- Ідеально підходить для навчання, творчості та ігор
Характеристики:
- Розмір (ВхДхШ): 46х70х40 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Фарба: Еко фарба. Не викликає алергії у діток
Комплектація товару:
- Стільниця
- 4 дерев’яні ніжки з білими наконечниками
Виготовлений відповідно до стандартів для дітей 1 групи росту (85-120 см).
Рекомендований вік: від 1,5 до 7 років.
Додатково!!!
Ви можете зібрати повноцінний комплект – столик зі стільчиком в єдиному стилі. Такий набір стане зручним і практичним рішенням для дитячої кімнати, забезпечуючи малюкові комфортне місце для занять та ігор.
Дитячий столик хмаринка 46х70х40, стіл від 1 року для дитини, білий
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | універсальний |
| Наявність надбудови | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Рожевий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 460 мм |
| Глибина стільниці | 400 мм |
| Довжина стільниці | 700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | дерево |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 500 ₴










