-54%NEW Жіночий рюкзак шкіряний міський з ременцем 23х30х11, сумка на спину для навчання, чорна Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-3551
4 280 ₴
1 990 ₴
Стильний жіночий рюкзак шкіряний міський з ременцем 3551
Характеристики:
- Тип: Рюкзак
- Розміри (см): 23 х 30 х 11
- Колір: чорний
- Матеріал: натуральна шкіра
- Країна виробника: Туреччина.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- (2) кишені всередині;
- (3) три зовнішні кишені на блискавці;
Опис:
Стильний аксесуар для дівчат і жінок, необхідний для повсякденного життя, яке стає більш динамічним, активним і швидкісним. У такий практичний та функціональний рюкзак дозволить розмістити багато різноманітних, необхідних речей. Виготовлений з натуральної шкіри, у практичному чорному кольорі, який буде доречний у будь-якій колірній гамі гардеробу. Вміщує документи формату А5.
Жіночий рюкзак шкіряний міський з ременцем 23х30х11, сумка на спину для навчання, чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 300 см |
| Довжина | 230 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Так |
| Продавець | Little Sam |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
| Ширина | 110 см |
- Ціна: 1 990 ₴





