-50%NEW Шкіряний жіночий рюкзак міський 30х24х13, матова сумка на плечі, чорна Доставка по Україні
- В наявності
- Код: BGSL-6711
3 780 ₴
1 890 ₴
Шкіряний жіночий рюкзак міський чорний Olivia Leather 6711
Характеристики:
- Виробник:Olivia Leather
- Тип:рюкзак
- Розміри (см): 30х24х13
- Колір:чорний
- Матеріал:натуральна шкіра
- Тип носіння:на плечі
- Плечовий ремінь:
- Довжина плечового ременя (см):47-90
Опис:
Жіночий рюкзак міського типу чорного кольору з темною металевою фурнітурою та текстильним декоративним елементом. Передня сторона з кишенею на блискавці, з боків дві відкриті кишені. Усередині є кишеня для мобільного телефону і вшита кишеня на блискавці. Позаду кишеню на блискавці. Додатково входить у комплект плечовий ремінь.
Шкіряний жіночий рюкзак міський 30х24х13, матова сумка на плечі, чорна
Зверніть увагу!
Колір або відтінок товару на зображенні може відрізнятися від реального залежно від налаштувань вашого монітора.
Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без попереднього погодження.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olivia |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Легкість у догляді | Простий у використанні та очищенні |
| Наявність | На складі |
| Продавець | Little Sam |
| Тривалий термін служби | Продукт, на який можна покластися довгі роки |
| Універсальність | Підходить для різних потреб та ситуацій |
- Ціна: 1 890 ₴










