Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: нержавіюча сталь
Розмір: 38.50 см x 10.00 см x 10.00 см
Країна: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWD Interior |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр підставки | 100 мм |
| Наявність кришки | Так |
| Загальна висота | 385 мм |
| Тип ершика | Підлоговий |
| Ширина підставки | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ванної кімнати |
| Продавець | Інтернет-магазин "Little Sam" |
| Універсальний вид | Зібраний |
- Ціна: 592 ₴


